ÖZBURSA Nakliyat Ltd. Şti.olarak 1965 yılından bugüne, yurtiçi taşımacılıkta İstanbul Avrupa / Anadolu - Ankara - İzmir - Manisa ve Bursa olmak üzere Türkiye'nin birçok yerine tecrübeli personelimiz ve özmal araçlarımız ile en hassas ve değerli ürünlerinizin sevkiyatını etkin, güvenli ve ekonomik koşullarda yapıyoruz.

Komple kamyon taşımacılığı ve parsiyel hizmetimiz ile şehirlerarası sevkiyatlarınızda önemli maliyet avantajları elde edebilirsiniz.

Ham/ara madde çıkış noktasından üretim sahasına taşıma, nihai ürünlerin depo sahasına aktarılması, paketleme, paket açma, etiketleme, kalite kontrol, sipariş karşılama, müşteri sevkiyatları, dağıtım, müşterinizden tahsilat gibi tüm işlem ve operasyonları sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

Sürekli büyüyen şirketimiz için filomuza kattığımız araçlar Euro6 standartlarına uygun ve uydu takip sistemleri ile donatılmıştır.


Misyonumuz

Kaliteli hizmetin ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı inancıyla, yapılanma sürecini başlatmıştır. Bu süreç içerisinde şirketimizin yönünü çizen ilkeler; Tam zamanında ve güvenilir hizmet, Müşteri ve personel odaklı çalışma, Sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar, İlerici vizyon, Modern çalışma alanları ile verimli ve dinamik personel, Uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıdır, Müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak tam zamanında teslim edilmesi gereken gönderileri, uluslararası kalite standartlarında ve gelişmiş otomasyon sistemlerini kullanarak alıcılarına ulaştırmak…

Taşımacılık alanında her zaman en güvenilir ve seri ulaşım kanallarıyla geliştirerek, her bir gönderinin denetimini anında sağlamak ve teslim bilgisi sunmak... Sorumluluk bilincine ve yüksek motivasyona sahip uzman çalışanlarla, beklentisinin ötesinde memnun olan sadık müşteriler yaratmak… Ve çağdaş Türk aile kültürünün ışığında insanlığın gurur duyacağı hizmetler sunmaktır.

Temel Değerlerimiz: Güvenirlilik, Sürat, Sorumluluk, Kardeşlik, Verimlilik, Saygınlık, Doğallık, Yaratıcılık

Vizyonumuz

Müşterilerimize odaklı Profesyonel kargo hizmet anlayışı ile pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen bir Kargo firması şirketi olmaktır.
"Türkiye'de öncü ve lider, Dünya'da da tanınır bir marka" olmaktır.
Kalite Vizyonumuz Öz Bursa Nakliyat' ın her köşesinde asılı bu söz; Güvenilirlik, Gizlilik, Verilen söze sadık kalmak,
Ekip ruhu ile çalışmak, Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek,
Müşterilerin etkin şekilde bilgi alabilmesini sağlamak,
Kaliteyi benimseyen personelimiz ile kaliteli hizmet